З чергового засідання міськвиконкому

 

 

Відбулось засідання міськвиконкому

 

Чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, на якому було розглянуто 18  питань, в тому числі Різне, відбулось минулого тижня. Участь взяло 13 членів міськвиконкому. Вів засідання міський голова Роман Кущак.

Першим члени виконкому заслухали питання Про стан виконання  Програми інвестиційного розвитку міста Городка на 2017 рік, з яким виступив перший заступник міського голови Іван Проць. Оперуючи необхідними документами і цифрами? Іван Володимирович зробив детальний аналіз того, що вдалося зробити упродовж поточного року у питаннях забезпечення стабільності та якісного водопостачання і водовідведення; благоустрою та підтримки в належному стані доріг комунальної власності; реконструкції та розширення мережі зовнішнього освітлення міста; проведення ремонтних робіт багатоквартирного житлових будинків; сприяння формуванню ОСББ.(Повний звіт читайте у наступному номері міської газети "Голос ратуші", що вийде 3 листопада). В обговоренні цього питання взяв участь Роман Голойда, котрий поцікавився станом каналізації на вулиці Галицькій. Роман Івашків попросив уточнення в доповідача стосовно земельної ділянки для учасників АТО. Інформацію доповідача прийнято до відома.

Далі члени міськвиконкому ознайомилися зі станом підготовки житлово-комунального господарства міста Городка до осінньо-зимового періоду із виступу директора КП «Міське комунальне господарство» Андрія Фаєра. В обговоренні питання взяв участь Роман Івашків, поцікавившись у доповідача, скільки одиниць техніки працюватиме у зимовий час на дорогах міста. Роман Голойда запитав  про те, коли будуть розвозити піскосуміші; Юлія Пилат – стосовно вивезення твердих побутових відходів із ТПВ із міського кладовища. Члени міськвиконкому ознайомилися також із питанням коригування тарифів на послуги, які надаються КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство»  з централізованого водопостачання та водовідведення  та послуг централізованого постачання холодної води і водовідведення  (з використанням внутрішньобудинкових систем) та прийняли інформацію водоканалу до відома. Далі члени міськвиконкому ознайомилися з іншими питаннями порядку денного і дали згоду на їх затвердження, зокрема, щодо оголошення конкурсу на передачу в оренду комунального майна; оформлення дублікату свідоцтва права власності на житловий будинок; присвоєння адресних номерів нежитловим будівлям; присвоєння адрес земельним ділянкам, утвореним внаслідок поділу земельної ділянки тощо.

Члени міськвиконкому своїм рішенням затвердили питання зарахування на квартирний облік. Члени міськвиконкому затвердили питання щодо надання одноразових грошових допомог мешканцям міста та розпорядження міського голови.

 У різному виступили Ігор Зубрицький та А.Матківський.

Розяснення з деяких питань, що піднімалися на засіданні міськвиконкому, дали міський голова Роман Кущак та перший його заступник Іван Проць.