Відбувся патріотичний захід пам’яті о.Василя Галія та з нагоди річниці утворення ЗУНР

 

У неділю було приємно спостерігати, що не пустував зал Народного дому на духовно-патріотичних заходах. Небайдужі городківчани та гості міста прийшли, аби віддати шану духовного подвижника Української греко-католицької церкви о.Василю Галію з нагоди 110-ліття від його народження та згадати про 99-ту річницю утворення Західноукраїнської Народної Республіки.

Про життя священика і патріота Василя Галія розповіли дочка духівника - заслужена артистка України, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Марія Галій та декан Городоцького деканату УГКЦ о.Іван Греділь. З історичною довідкою про створення Західноукраїнської народної республіки виступив міський голова м.Городок Роман Кущак. Участь в академії взяли: заступник голови Городоцької райдержадміністрації Павло Стахів, настоятелі храмів УГКЦ Городка, представники місцевих ГО, громадськість. Концертну програмуякісно наповнили виступи Марії Галій, Лесі Низової, народного хору освітян "Таїна", народного танцювального колективу "Росинка", студентів Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка.

 

В наступному номері міської газети «Голос ратуші», що вийде у п’ятницю, 3 листопада, читайте про захід та присвячену тематику детальніше.