Працівники соціальної сфери приймали вітання

 

     3 листопада 2017 року в Городоцькому районному Народному домі відбули ся урочистості, присвячені Дню працівників соціальної сфери. З такої нагоди представників усіх гілок  соціальної галузі, зокрема управління соціального захисту населення, районного відділення Пенсійного фонду, районного Центру зайнятості населення, районного Центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді, районного відділення Територіального центру соціального обслуговування населення, Городоцького районного Фонду соціального страхування та інших служб соціального захисту населення  вітали очільники району та міста. Голова Городоцької РДА Володимир Ременяк, заступник голови Городоцької районної ради Богдан Слонівський, міський голова Городка Роман Кущак, голова ГО « Городоцька спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих» Віталій Смілка, відзначаючи благородну працю представників соціальної сфери, сповнену гуманізму, любові та тепла до пенсіонерів, інвалідів , малозабезпечених верств населення, та бажаючи їм доброго здоров’я та натхнення  дарувати цим людям  впевненість і надію.

      Депутат Львівської обласної ради Володимир Саган, адресуючи теплі вітання та найкращі побажання працівникам соціальної сфери, наголосив ще й на тому, аби небайдужі жителі міста та району активно приєднувалися до висловлення своєї думки на сайті Львівської міської ради з приводу того, аби на приміському вокзалі Львова відновити стоянку для 140-го маршрутного таксі. Депутат, зокрема, зазначив, що заручившись підтримкою не менше ніж 1000 голосів він зможе відстоювати це питання на сесії Львівської міської ради.

 

       Цього дня велика когорта представників соціальної сфери отримала почесні грамоти, квіти та святкові номери від колективів художньої самодіяльності.