Обговорили питання тарифів на перевезення пасажирів

       Сьогодні в актовій залі Городоцької райдержадміністрації відбулася нарада представників районної влади із керівниками підприємств  з надання послуг по  пасажирських перевезеннях.

       Відкриваючи нараду голова РДА Володимир Ременяк підкреслив, що настав час, аби спільно вирішити проблемні питання пасажироперевезень, з якими до представників владних структур доволі часто звертаються люди. І насамперед з приводу підвищення тарифів за проїзд, проїзд пільгових категорій громадян тощо.У зв’язку з цим наголошувалося, що на нинішній зустрічі слід обговорити всі наболілі питання як пасажирів, так і перевізників та дійти в цьому важливому питанні до спільного аргументованого рішення: які складові вартості проїзду, якими нормативними документами вони підтверджені, які затрати входять до вартості квитка та інші. Представники підприємств, що займаються пасажироперевезеннями, називали одну з найголовніших причин підвищення тарифів – значне подорожчання пального. На нараді виступили також заступник голови РДА Іван Ковальчук, заступник голови районної ради Богдан Слонівський, представники громадсько-політичних організацій.

     Підбив підсумки наради Володимир Ременяк,  наголошуючи на тому, що перевізники повинні дотримуватися затверджених графіків , якісно обслуговувати  пасажирів, дотримуватися етики до пільгових пасажирів тощо.

     Депутат Львівської обласної ради Володимир Саган закликав учасників наради активно долучатися до електронного голосування на сайті Львівської обласної ради стосовно повернення зупинки на приміському вокзалі для 140-го маршруту.