Городоцька міська рада запрошує до участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на 2018 рік

 

Вчора, 14.11.2017 р., було проведено нараду з організації необхідної роботи по підготовці проектів для участі в конкурсі мікропроектів на 2018 рік. Було запрошено керівника ПП «Елтех» Канафоцького І.Я., який доповів ситуацію по вуличному освітленні міста. Враховуючи побажання мешканців, депутатів та працівників апарату Городоцької міської ради, було прийнято рішення по розробці семи проектів реконструкції вуличного освітлення по наступних вулицях:

-  вул. Сонячна, С.Петлюри, М.Заньковецької, С.Людкевича, Б.Антонича;

-   вул.Заводській; вул.В.Великого, кн..Ольги, Д.Воробкевича, Д.Січинського, Д.Вітовського;

-  вул.Довбуша, Вергуна,  та Артищівська;

-  вул. М.Лисенка, Р.Шухевича, М.Тарнавського, В.Будзановського;

-  вул. Г.Кірпи, І.Котляревського;

-   вул. Д.Данилишина, Садова, Нова, В.Біласа, Гетьмана Полуботка, М.Зарицького.

Важливо зазначити, що обов’язковою умовою участі в конкурсі того чи іншого мікропроекту є участь мешканців – забезпечення співфінансування на рівні 6% від загальної кошторисної вартості. Максимальна сума кошторису може становити 400,0 тис.грн.

Просимо жителів м.Городка самоорганізовуватись, створювати ініціативні групи чи вуличні комітети та приходити в міську рада за роз’ясненнями, розумінням ситуації та можливістю все-таки взяти участь в  конкурсі на 2018 р.

 

 

У 2017 році Городоцька міська рада є переможцем трьох мікропроектів (два – реконструкція вуличного освітлення, один – влаштування дитячого майданчика), які зараз реалізовуються, саме завдяки активності городківчан.