Городківчани відзначили четверту річницю Революції Гідності та свободи

 

    Попередньо у міських храмах відбулися молитви за Україну. А післяобідньої пори у Городоцькому районному Народному домі досить чисельно  зібралися  городківчани та жителі району, аби спільно долучитися до відзначення памятного дійства, яке чотири роки тому сколихнуло весь світ, показавши прагнення українців, навіть ціною власного життя, змінити свою долю.

    Ведучі Назар Сеник та режисер програми Галина Глушко  привернули увагу присутніх до цих подій, які ще й підсилювалися переглядом документального фільму.

     Голова Городоцької районної державної адміністрації Володимир Ременяк зазначив, що 21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей.

      У своєму виступі дружина Героя Небесної Сотні  Володимира Топія пані Леся розповіла про величезне значення Революції Гідності для нинішнього та наступних поколінь, наголошуючи, що події на Майдані змінили більшість українців, об’єднали  всіх нас у єдиній , соборній, незалежній Україні. Тому память про Героїв Небесної Сотні має жити вічно у серцях поколінь/

      У ході заходу учасники художньої самодіяльності дарували присутнім пісні та вірші, присвячені Революції Гідності. У вестибюлі Народного дому демонструвалася виставка світлин Революції Гідності, організована директором Городоцького історико- краєзнавчого музею Юлією Дурбак.

     Захід завершився виконанням пісні «Пливе кача…» та покладанням квітів до могил новітніх героїв.