Городоцька міська рада закупила індивідуальні контейнери для збору ТПВ

ХІХ сесія Городоцької міської ради сьомого скликання своїм рішенням №992 від 12 вересня 2017 року затвердила Програму запровадження індивідуальної системи збору ТПВ на 2017-2018 роки. З метою поступового розв’язання проблеми збору твердих побутових відходів Городоцька міська рада закупила 500 індивідуальних контейнерів, які згідно відповідного рішення виконавчого комітету та сесії передбачено передати малозабезпеченим верствам населення Городка. Зокрема тим, хто користується субсидіями. Однак, міська рада  враховуватиме і той фактор, що наявність субсидій не завжди вірно відображає матеріальний стан тієї чи іншої родини міста. Тому до цього важливого питання підхід буде дуже ретельний.

Як зауважив перший заступник міського голови Іван Проць, наразі на черзі для отримання індивідуальних контейнерів для складування твердих побутових відходів у Городоцькому відділенні АВЕ Львів перебуває 70 осіб. Відтак, за поданням відділення АВЕ Львів міською радою будуть розглядатися заяви мешканців міста та виділятися контейнери,на умовах, про які сказано вище.

Але даної кількості індивідуальних контейнерів замало, оскільки потреба в них складає близько 1000 одиниць. За словами менеджера  Городоцького відділення АВЕ Львів Василя Павлюка, є надія, що за рахунок скорочення послуг, які надає АВЕ-Львів по селах інших районів,можна буде додатково отримати близько 200 контейнерів. Таким чином, в основному потреба  в контейнерах малих розмірів буде в основному вирішена, що дасть змогу реалізувати рішення міськвиконкому щодо переходу жителів міста на індивідуальні схеми збору твердих побутових відходів у Городку.