Відбулось засідання міського виконавчого комітету

 

 

    23 листопада  2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, на якому було розглянуто 20 питань, в тому числі Різне. Вів засідання міський голова Роман Кущак.

Перед початком роботи виконкому Роман Голойда подякував міському голові за якісно відремонтовану вулицю Яворівську. Першим члени виконкому заслухали питання Про співпрацю з міжнародними партнерами міста Городка, з яким виступила секретар   міської ради Юлія Віткова, котра доповіла членам виконавчого комітету про те, що місто Городок активно співпрацює із польськими  містом та гміною Стрижув, містом і гміною Загуж, містом і гміною Ніско та краєм Павілоста. У процесі  співпраці реалізовуються спільні проекти відповідно  до їх умов, завдань та графіків виконання. До заходів залучаються  освітні та спортивні заклади, регулярно відбуваються зустрічі з метою зміцнення  співпраці у різних галузях. Проекти «Молоді, активні, креативні», «Відкритий розум-відкрите серце-польсько-українські нетворкінгові  тренінги    (Стрижів),  «Бєжансько-Гроденський щоденник» (Краків) були успішно реалізовані  та прийняті Радою обміну молоддю до фінансування.  Водночас, Юлія Богданівна зауважила, що не сповна вдалося реалізувати проект «Розвиток партнерського співробітництва з метою вдосконалення транскордонної  інфраструктури охорони навколишнього середовища в околицях Поража і Загужа» (Польща) та містом Городок в Україні. Доповідач підсилила свій виступ документальним фільмом. Інформацію було взято до відома.   

Далі члени міськвиконкому ознайомилися з іншими питаннями порядку денного і дали згоду на їх затвердження,зокрема щодо надання згоди  на списання основних засобів КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство», зокрема  екскаватора, двох автомобілів, АС машини та каналізаційного насоса , як таких, що непридатні для подальшого використання та не підлягають ремонту. Питання щодо безкоштовної передачі контейнерів для індивідуального збору твердих побутових відходів висвітлив перший заступник міського голови Іван Проць. У полеміці з цього питання виступили члени міськвиконкому. Зокрема,  Ігор Посполітак уточнив деякі нюанси користування малими контейнерами; Роман Опалинський  поцікавився, чи ведеться облік малих контейнерів та скільки їх потрібно у місті; Роман Голойда наголосив на тому, що послуги АВЕ Львів надаються неналежним чином і поцікавився,чи можна змінити надавача таких послуг у місті; Тарас Окрепкий про те, чи буде відповідне оголошення в міській газеті про тих, кому надаватимуться контейнери. На всі питання дав вичерпні відповіді Іван Проць.

      Члени міськвиконкому своїм рішенням затвердили внесення змін до Програми інвестиційного розвитку Городка на 2017 рік.

  Про внесення змін до міського бюджету м.Городка на 2017 рік інформував членів виконкому заступник міського голови Степан Попко. Своїм рішенням члени виконкому затвердили зміни та  дане рішення затвердити на черговому засіданні сесії міської ради.

Позитивні  рішення виконкому отримали також питання  про дозвіл на видалення дерев на вулиці Авіаційній та на міському стадіоні «Колос»; дозвіл КП «Городоцьке ВКГ» на демонтаж частини водогону Косівець-Бучали-Комарно», які перебувають на балансі підприємства; про затвердження розпоряджень міського голови «Про затвердження проектно-кошторисної документації»;про затвердження розпорядження міського голови «Про передачу об’єкта «Будівництво каналізаційних насосних станцій по вул.Галицька та Шевченка та напірного колектора  від КНС до колодязя по вул. Коновальця у м.Городку» на баланс  КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство»;про передачу багатоквартирного житлового будинку №13 по вул.Українська м.Городка з балансу  КП МКГ на баланс ОСББ «Українська 13».

Члени міськвиконкому затвердили питання щодо надання одноразових грошових допомог мешканцям міста та розпорядження міського голови.

У Різному виступили Юлія Пилат, наголосивши на тому, що вулиця Григоренка у поганому технічному стані; Ігор Посполітак привернув увагу до вулиці Івасюка, де утворилися вибоїни на проїжджій частині;Роман Опалинський стосовно того, що на вулиці Підгай неякісний ремонт; Роман Голойда про підтоплення на вулиці  Галицькій. З цього питання дав розяснення  перший заступник міського голови Іван Проць, оперуючи цифрами та відповідною картою місцевості. У процесі дебатів з останнього питання, члени міськвиконкому члени міськвиконкому дійшли згоди, що питання підтоплень дуже серйозне і ним повинні зайнятися фахівці. Відтак, проголосували спільне звернення до районної ради, оскільки проект вирішення проблеми дуже вартісний у грошовому еквіваленті.

 

Міський голова наголосив на активній участі населення міста у мікропроектах.