Нагородили родини Лицарів ОУН та УПА

26 листопада у Народному домі м.Городка відбулося урочисте нагородження родин Лицарів ОУН і УПА. Нагороди членам родин вручили депутат Верховної Ради України Ярослав Дубневич та голова Координаційної ради з вшанування пам'яті Лицарів ОУН УПА Микола Посівнич. Також, за дорученням Голови Верховної Ради Андрія Парубія, Ярослав Васильович вручив Почесні грамоти ВРУ учасникам Революції Гідності – «За заслуги перед Українським народом». «Патріотизм, як і саможертовність, одвічні ознаки нашої нації. Ми єдині своїм прагненням до свободи та боротьбою за неї - і в цьому наша сила!», - зазначив Ярослав Дубневич. У святковому концерті, підготовленому ГО ,,Апостольська Чота" взяли участь і учасники художньої самодіяльності Народних домів району: Добряни, Дубаневичі, Путятичі.

Участь у заході взяли: голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Ременяк, голова районної ради Володимир Більовський, міський голова м.Городок Роман Кущак, депутати Львівської обласної ради Володимир Саган та Катерина Кеньо, голова Мостиської райдержадміністрації Степан Буняк та депутат Городоцької районної ради Володимир Лещинський.

Дві нагороди, які призначалися кур'єру проводу ОУН в Україні, кур'єру закордонного представництва УГВР Івану Хомі - "Богдан", передано на зберігання у Городоцький історико - краєзнавчий музей.

За інформацією РДА