8 – 10 грудня у Городку відбудеться «Школа успіху», запрошуємо до участі молодь 14-17 років

"Школа Успіху" - це триденний безкоштовний освітній проект для підлітків 14-17 років, що проводитиметься в Городку, у приміщенні Малої Академії Мистецтв з 8 по 10 грудня.

Місія освітнього проекту «Школа Успіху» полягає у тому, щоб активізувати громаду навколо ідеї розвитку соціальних та лідерських навичок у підлітків нашого міста

Серед навичок XXI століття: навчальні та інноваційні навички, вміння працювати з інформацією, медіа, комп’ютерні навики, життєві та кар’єрні. Сподіваємось, ми допоможемо нашій молоді здобути їх під час нашого проекту!

Організатори – випускники проекту "Школа Успіху" від Фонду Кличка Ірина Гелешко та Юлія Гапунович, які мали змогу побувати на лекціях  відомих успішних людей України, а також відвідати провідні компанії країни і зараз готові ділитись досвідом!

Отож, якщо Ви прагнете нових знань, шукаєте мотивацію і поштовх до нових звершень, ми чекаємо на Вас!

Подарунки, розіграші, тімбілдинги, лекції та брейн-шторми, що заставлять задуматись та розвиватись - вже незабаром для Вас.

Тому, якщо Ви :

-    віком від 14 до 17 років

-    маєте високу мотивацію до саморозвитку

-         матимете змогу відвідувати усі події проекту 8,9,10 грудня

Не зволікайте! Набір уже оголошено, реєстрація за посиланням.