Виробнича нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради

27 листопада  2017 року відбулася щопонеділкова нарада з керівниками комунальних служб міста та працівниками міської ради, у якій взяли участь перший заступник міського голови Іван Проць, заступник міського голови  Степан Попко, головний бухгалтер міської ради Наталія Кузик, спеціаліст відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Володимир Горон, спеціаліст відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз, в.о. директора КП «Міське комунальне господарство» Мар’яна Загорулько, головний інженер КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Володимир Голинський, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин, директор стадіону «Колос» Роман Струк.

Провів нараду міський голова Роман Кущак. У ході наради керівники комунальних служб міста звітували про проведену роботу за тиждень, що минув згідно відповідного протоколу, акцентували увагу на проблемах, які не вдалося вирішити у відведений час, а також планували роботу на наступний тиждень.

Чільна увага на нараді  була приділена тим проблемам, які ще можна вирішити до завершення поточного року, а також  питанням системної  та якісної роботи з підготовки до зими.

У підсумку наголошувалося на тому, що бажаного результату у досягненні якості та надійності роботи комунальних служб можна досягти лише тоді, коли чітко спланувати роботу. Протокольні доручення, доповнені новими проблемними питаннями, отримали керівники комунальних служб міста для подальшої роботи.