У мерії відбулась нарада щодо благоустрою зелених зон у місті

За ініціативи спеціаліста відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксани Гут та спеціаліста з обслуговування населення відділу ДАБІ Тетяни Грецко, вчора у мерію із пропозиціями по оновленню ландшафтів прибув представник компанії «Аквацентр».

Він поділився попередніми пропозиціями по оновленні площі перед пам’ятником Богдану Хмельницькому, облаштування зеленої зони. Після надання спеціалістами мерії технічного завдання, від компанії чекатимуть нових пропозицій його втілення. У перспективі «Аквацентр» та інші компанії займуться і проектуванням благоустрою, паркомісць, зелених зон на вул.Перемишльській в районі кільця, площі перед Універмагом та ін.

Усі пропозиції із визначеною вартістю будуть в подальшому розглянуті на чергових сесіях Городоцької міської ради.