У Городку вшанували героїв ОУНВ.Біласа, Д.Данилишина, В.Старика, Ю. Березинського

 

 

30 листопада, біля монумента Борцям за волю України, встановленого на спомин про чин учасників Організації Українських Націоналістів – Василя Біласа, Дмитра Данилишина, Володимира Старика, Юрія Березинського відбувся поминальних захід. 

Місцеві священнослужителі відслужили панахиду за Героями України. Покласти квіти, запалити лампадки та згадати героїв прийшли: заступник голови Городоцької райдержадміністрації П.Стахів, голова районної ради В.Більовський, депутат районної ради В.Лещинський, секретар міської ради Ю.Віткова. З історичною довідкою про події тих часів виступила учасник ГО "Апостольська Чота", член Городоцького районного осередку Львівського історико-просвітницької правозахисної організації  "Меморіал" ім. В.Стуса Галина Вилійка.

 

Нагадаємо: члени ОУН:  В. Білас, Д.Данилишин, В. Старик та Ю.Березинський, у 1932 році здійснили збройний напад на місцеву пошту з метою здобуття коштів на визвольну боротьбу проти тогочасної окупаційної польської політики. Цей напад став відомим у цілому краї, про нього писали місцеві та зарубіжні газети. 

За інформацією РДА