Привітання міського голови з Днем місцевого самоврядування

Шановні городківчани, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення,працівники міської ради!

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, які вболівають за проблеми Городка, дбають про розквіт і зростання міста.

Місцеве самоврядування Городка – це потужний корпус, що об’єднує 26 депутатів місцевої ради, 18 членів виконавчого комітету, більше сорока співвласників багатоквартирних будинків. Це справді народна влада – влада для громади і в інтересах громади.

У цей день хочу наголосити на важливості активної громадянської позиції кожного мешканця нашого міста. Закликаю бути небайдужими! Нам важливо знати, яким Ви хочете бачити своє рідне місто, адже Ви на це заслуговуєте! Місцеве самоврядування – це влада кожного з вас, це можливість будувати місто, в якому захочуть залишитись жити наші діти та онуки!

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній городоцькій родині, кожному городківчанину миру, достатку, любові і здоров`я!

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного міста та спільна праця на його благо додають сили і наснаги!

З повагою, міський голова Городка

Роман КУЩАК