Відзначили День ЗСУ та День волонтера

6 грудня з нагоди Дня Збройних Сил України в приміщенні Городоцького районного Народного дому відбулися урочистості, в яких взяли участь керівники міста та району, депутати обласної та місцевих рад, представники громадсько-політичних організацій, учні шкіл, громадськість та гості міста.

Режисер дійства, ведуча Галина Глушко зробила короткий екскурс в історію справжніх героїв України, який підсилювався переглядом документального фільму. Хвилиною мовчання учасники заходу помянули тих, хто віддав своє життя в імя свободи та миру в Україні.

Звертаючись з вітальними словами з нагоди свята голова Городоцької районної ради Володимир Більовський зазначив, зокрема, що нині, враховуючи події останніх років, Збройні Сили отримали велике визнання та довіру у народу. Водночас, пліч-о-пліч з військовими йдуть волонтери, які відзначили своє свято 5 грудня. Городоччина гордиться своїми земляками, котрі активно включилися у волонтерський рух на самих початках агресії на сході, надаючи людям, котрі стали на захист кордонів України, вчасну та неоціненну допомогу продуктами харчування, обмундируванням, засобами захисту від ворожих куль. Голова районної ради  завершив свій виступ зверненням до школярів, закликаючи їх  рівнятися на наших новітніх героїв.

Голова Городоцької районної державної адміністрації Володимир Ременяк, відзначаючи Збройні Сили як надійну опору державності і цілісності України, наголосив, що за останні роки українська армія відродилася, зміцніла і стала потужною силою, здатною захистити нашу країну від посягань ворога.

Щирі вітання адресували цього дня волонтерам та воїнам АТО, Збройних сил України, відзначаючи їх любов до України, самопожертву та мужність у час випробування війною на сході отець-капелан Михайло Греділь. Голова районної Асоціації інвалідів Ольга Пуненкова до вітальних слів з нагоди свята відзначила міцну співпрацю з асоціацією інвалідів районну та міську влади, вручила грамоти кращим меценатам. Спільну грамоту від РДА та районної ради О.Пуненковій за активну життєву позицію вручили В.Ременяк та В.Більовський. Голова РО Спілки АТО  Віталій Смілка, окрім щирих вітальних слів, вручив посвідчення до нагород цілій когорті  побратимів-атовців, добровольців та волонтерів. Дочка поета Івана Низового Леся з притаманною їй емоційністю прочитала його вірш.

 

Цього дня прозвучало багато пісень і танців у виконанні самодіяльних артистів міст і сіл району, народного ансамблю Передзвін, умінням  прийомів самооборони поділилися юні учасники КУН села Суховоля.