Міськвиконком нагадує про необхідність укладення договору на вивезення ТПВ та отримання контейнера

Городоцька міська рада повідомляє, що виконавчим комітетом прийнято рішення від 19.05.2017р. №105 «Про переведення житлових будинків на індивідуальну систему збору твердих побутових відходів у м. Городок Львівської обл.» відповідно до якого заплановано до кінця 2017р. перевести приватні житлові будинки на індивідуальну систему збору ТПВ з використанням контейнерів  об’ємом 120 л.

Згідно до п. б ст. 15 Закону України «Про відходи» громадяни України,   іноземці   та   особи  без  громадянства зобов'язані вносити  в  установленому  порядку  плату за користування послугами з вивезення побутових відходів, згідно п. 6.2. Правил благоустрою м. Городка затверджених рішенням сесії від 18.03.2012р. №151 підприємства, установи, організації та громадяни (власники, балансоутримувачі садиб) зобов’язані укладати договори на вивезення ТПВ та вторинних матеріалів з надавачем послуг, яке проводить вивіз та утилізацію ТПВ.

Враховуючи вищевикладені норми законодавства, вище зазначені суб’єкти зобов’язані укласти договір з чинним надавачем послуг на вивіз ТПВ за індивідуальною системою збору ТПВ, тому просимо звернутися у підприємство ТОВ «АВЕ Львів» (м-н Гайдамаків, 6 (подвір’я міської ради)) для укладання договору.  та отримання контейнера об’ємом 120л.

МІСЬКВИКОНКОМ