Суд зобов’язує Городоцьку РСС знести самочинно змонтовані конструкції на вул.І.Франка

За інформацією керівника сектору юридичних та кадрових питань Городоцької міської ради Струс Н.Я., у провадженні Господарського суду Львівської області перебувала  справа №914/1874/17   за позовом  Городоцької міської ради  до Городоцької райспоживспілки про зобов’язання вчинення дій.

В судовому засіданні було встановлено, що Державний акт на право постійного користування землею серії ІІ-ЛВ №001030 за реєстраційним №14 від 23.07.1996 р. на СП «Райкоопзаготпром» загальною площею 0,84 га, в т.ч. 0,10 га під ринком, є недійсним та не належить Городоцькій райспоживспілці.

На даний час ця ділянка перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Городка і відповідно до генерального плану міста, затвердженого рішенням сесії міської ради №623 від 21.12.2016 р., призначена для влаштування автостоянки.

4.12.2017 року прийнято рішення Господарським судом Львівської області, яким зобов’язано Городоцьку РСС знести  самочинно змонтовані конструкції тимчасових споруд за адресою м. Городок, вул І. Франка та звільнити самочинно зайняту земельну ділянку.

 

Сторона має право на апеляційне оскарження рішення. В разі набуття рішенням законної сили воно буде опубліковане на офіційному сайті міської ради.