Виробнича нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради

 

11 грудня2017 року відбулася щопонеділкова нарада з керівниками комунальних служб міста та працівниками міської ради, у якій взяли участь перший заступник міського голови Іван Проць,заступник міського голови  Степан Попко, головний бухгалтер міської ради Наталія Кузик, керівник  відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, спеціаліст відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз, спеціаліст відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксана Гут, в.о. директора КП «Міське комунальне господарство» Мар’яна Загорулько, директор КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій, спеціаліст 1-ої категорії з обслуговування населення відділу ДАБІ Тетяна Грецко, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин, директор КУ «Центр Спорт для всіх» Богдана Котяш

Провів нараду міський голова Роман Кущак. У ході наради керівники комунальних служб міста звітували про проведену роботу за тиждень, що минув, згідно відповідного протоколу, акцентували увагу на проблемах, які не вдалося вирішити у відведений час, а також планували роботу на наступний тиждень.

Чільна увага на нараді  була приділена тим проблемам, які ще можна вирішити до завершення поточного року, а також  питанням системної  та якісної роботи з підготовки до зими.

 

У підсумку наголошувалося на тому, що бажаного результату у досягненні якості та надійності роботи комунальних служб можна досягти  тоді, коли чітко спланувати роботу. Протокольні доручення, доповнені новими проблемними питаннями, отримали керівники комунальних служб міста для подальшої роботи.