Відбулось засідання виконавчого комітету

 

 12 грудня  2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, на якому було розглянуто 25 питань, в тому числі Різне. Вів засідання міський голова Роман Кущак.

Першим члени виконкому заслухали питання Про галузеві програми  м.Городка на 2018 рік,зокрема Програму інвестиційного розвитку Городка на 2018 рік; програму  розвитку ЖКГ та благоустрою міста на наступний рік; програму з охорони та раціональному використанню земель, підвищенню родючості грунтів і покращенню угідь на 2018-2019 роки; програму розвитку земельних відносин на території Городоцької міської ради на 2018-2019 роки; програму охорони навколишнього природного середовища Городка на 2018-2020 роки; програму розвитку партнерства, міжнародної технічної допомоги, співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами на 2018-2020 роки;програму організації та проведення оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення Городка у 2018 році;програму розвитку фізичної культури та спорту на 2018 рік;програму фінансової підтримки КП «Редакція міської газети «Голос Ратуші» та сприяння розвитку інформаційної сфери на 2018 рік;програму фінансової підтримки комунальних підприємств Городка на 2018 рік. В обговоренні цього питання взяли участь І.Гірський стосовно стану фасаду будівлі поліклініки та стану вулиці Я.Мудрого;Р.Голойда –з приводу відновлення осушних систем та щодо місця для нового кладовища у Городку;Р.Івашків та І.Посполітак стосовно технічного стану вулиці Івасюка; Р.Івашків підняв питання щодо меліоративних ровів, зокрема по вулиці Львівській та про те, чому у Городку немає баскетбольних майданчиків і яка інтенсивність використання спортзали НВК №5; М.Муха підняла питання про такі види спорту як гандбол та теніс;Р. Голойда поцікавився, який відсоток молоді та літніх людей охоплено спортом; Р.Івашків виступив з пропозицією стосовно того, аби в міській газеті були матеріали про людей, чиїми іменами названі вулиці і вона була активно підтримана членами виконкому.  Після обговорення кожної із програм члени міськвиконкому вирішили інформації доповідачів по галузевих програмах взяли до відома та рекомендувати сесії міської ради затвердити галузеві програми.

У питанні щодо розгляду програми  матеріальної підтримки релігійних громад Городка на утримання належних їм майнових комплексів , будівель, споруд, інженерних мереж та інших елементів благоустрою на 2017-2018 роки думки членів виконкому розділилися, однак  в процесі голосування для позитивного рішення вистачило необхідної кількості голосів.   

Далі члени виконкому ознайомилися з проектом рішення «Про затвердження міського бюджету на 2018 рік», з яким виступив заступник міського голови Р.Попко, озвучуючи цифри по доходах та видатках міського бюджету по загальному та спеціальному фонду, бюджету розвитку тощо. А також про розподіл видатків, профіцит міського бюджету, дефіцит спеціального фонду тощо.    

У процесі засідання члени міськвиконкому ознайомилися з іншими питаннями порядку денного, зокрема щодо участі у проекті «Програма проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-2020 роки»; про встановлення  ліміту на 2018 рік на використання пального; про безкоштовну передачу з балансу міської ради проектора та екрану на баланси дошкільного дитячого закладу №3»Барвінок»; про укладення договору оренди комунального майна, розташованого у Городку по вул.Шкільній,4 (ритуальні послуги); і дали згоду на їх затвердження. 

Позитивні  рішення виконкому отримали також питання про надання згоди на списання основних засобів КП «Городоцьке ВКГ»:про призначення опікуна;про оформлення спільної сумісної власності на квартиру;про присвоєння адресних номерів; про затвердження проектно-кошторисної документації по обєкту «Капітальний ремонт міської дороги на вул.Коцюбинського»;про  затвердження розпоряджень міського голови «Про затвердження проектно-кошторисної документації»;про зарахування на квартирний облік та про зняття з квартирного обліку громадян міста. Що ж стосується питання демонтажу КП «Міське комунальне господарство»  самовільно встановлених малих архітектурних форм (МАФів) на території міста, то на цьому виконкому воно піднімалося вже вдруге.  Свої міркування з цього приводу висловили Р.Голойда, І.Зубрицький, М.Муха, Р.Опалинський,Р.Івашків,І.Проць. Під час голосування дане питання не набрало необхідної кількості голосів «за» демонтаж МАФів.  

Члени міськвиконкому затвердили питання щодо надання одноразових грошових допомог мешканцям міста та розпорядження міського голови.