ДАБІ інформує про роботу у 2017 році

 

У рамках децентралізації повноважень у сфері держархбудконтролю місто Городок отримало нові містобудівні повноваження Як наслідок при міській раді вже другий рік функціонує відділ державної архітектурно-будівельної інспекції.

Хотілось би відзначити результати роботи відділу за 2017 рік, зокрема до та після 10 червня 2017 року (набрання чинності Законом № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності»).

Упродовж року відділом державної архітектурно-будівельної інспекції Городоцької міської ради зареєстровано 170 дозвільних документів у сфері будівництва.

Серед них – 73 повідомлення та 17 декларації про початок виконання будівельних робіт, 6 дозволів на виконання будівельних робіт, 72 декларації про готовність об’єктів до експлуатації та 2 сертифікати про готовність об’єкта до експлуатації.

Завершено будівництво наступних інвестиційних об'єктів:

- Реконструкція автостанції з добудовою та надбудовою нежитлових приміщень супутньої інфраструкктури; Львівська обл., Городоцький рн, м. Городок, вул. Стуса, 7; Реконструкція автостанції з добудовою та надбудовою нежитлових приміщень супутньої інфраструктури по вул.Стуса, 7 в м.Городок Львівської області. Будівля № 2 - ПАТ ВКК «Еталон»,

- Будівництво торгового центру промислової групи товарів; Львівська обл., Городоцький р н, м. Городок, вул. Івана Франка, 2-в , Реконструкція приміщень гаражів з прибудовою під торговий центр промислової групи товарів; Львівська обл., Городоцький р н, м. Городок, вул. І.Франка, 2-в ,

- Будівництво автомийки самообслуговування на 8 постів (із збірно-розбірних конструкцій) за адресою: автомобільна дорога С 140330 Довжанка-Черляни км 0+120 (ліворуч) в м.Городок Львівської області ;

- Будівництво складського приміщення; Львівська обл., Городоцький р-н, м. Городок, вул. Заводська, 4  - ТОВ «Термо-Ізол», Будівництво Городоцького міського ринку непродуктових товарів по вул. Стуса в м.Городок; Львівська обл. ТОВ «Кріо»;

- Будівництво виставкового залу-складу на вул.Залізнична. 12 в м. Городок Львівської області; Реконструкція існуючих складських приміщень за рахунок прибудови під склад; Львівська обл., Городоцький р н, м. Городок, вул. Львівська, 659а – ФОП Гіркова М.П.

- Будівництво багатоквартирного житлового будинку; Львівська обл., Городоцький р-н, м. Городок, вул. В.Чорновола, 22  - ТОВ «БК Добре житло».

- Реконструкція кафе-бару; Львівська обл., Городоцький р-н, м. Городок, вул. Львівська, 21

Зареєстровано декларацію про початок будівельних робіт ДП «Сан Гарден» - Реконструкція з розширенням швейного цеху на території діючого підприємства ДП "Сан Гарден" в м.Городок вул.Заводська. 2 "а", а також ПП «Тектум-Буд» Виробничо-складські та офісні приміщення за адресою: Львівська область Городоцький район м.Городок. Надано дозвіл на «Будівництво багатоквартирного житлового будинку в м.Городок вул. Чорновола, зем.діл.№ 22»

Варто відзначити, що із усіх зареєстрованих повідомлень про початок будівельних робіт 79% становлять повідомлення мешканців міста про початок будівництва індивідуальних житлових будинків.

Не припиняються випадки виявлення порушень у сфері містобудівного законодавства, як результат впродовж 2017 року здійснено 38 перевірок на предмет дотримання містобудівного законодавства, постановами завідувача відділу накладено штрафних санкцій в сумі – 105300,00грн., на звітну дату сплачено – 101050,00грн.

 

У зв’язку із цим звертаємося до всіх потенційних забудовників – здійснюйте будівельні роботи, належно оформивши всі дозвільні документи. Нагадуємо, штраф за початок виконання будівельних робіт без відповідних дозвільних документів - від 4420,00грн. до 5950,00грн. (для громадян, що здійснюють будівництво індивідуальних будинків і господарських споруд).