Мешканці вулиць М.Шашкевича, Г.Хоткевича, М.Чурай, В.Стефаника, С.Крушельницької, П.Сагайдачного, М.Кривоноса можуть підключитись до центральної міської каналізації!

7 листопада 2017 року відділом ДАБІ Городоцької міської ради зареєстровано сертифікат про готовність об’єкта «Будівництво каналізаційних насосних станцій по вул.Галицька і вул.Т.Шевченка та напірного колектора від КНС до колодязя по вул.Коновальця в м.Городок Львівської області». Об’єкт передано на баланс КП «Городоцьке ВКГ». Отже, мешканці мікрорайону тепер мають можливість підключитись до центральної міської каналізації.

Закликаємо жителів вулиць Шашкевича, Хоткевича, М.Чурай, Стефаника, Крушельницької, Сагайдачного, Кривоноса, проїзд з вул.Підгір’я до Хоткевича звертатися в КП «Городоцьке ВКГ» з метою виготовлення проектно-технічної документації для підключення до центральної мережі каналізації.

За довідковою інформацією просимо звертатися за тел. 30-900.