На Довжанці – новий дитячий майданчик!

 

У справжнє спільне свято перетворився процес освячення омріяного спортивно-ігрового дитячого майданчика, де розташувалися близько 12 різноманітних ігрових та спортивних споруд, в мікрорайоні Городка – Довжанка.

На захід прибули місцеві мешканці та багато дітвори і молоді. І це дуже символічно, оскільки саме молоді люди, створюючи сімї, будуть упевнені в тому, що вже їх діти матимуть надійне та безпечне місце для ігор та занять спортом. Відтак, у приміщенні місцевого закладу культури відбулися збори, на яких виступив депутат Городоцької міської ради, ініціатор облаштування майданчика Степан Борисовський. Вітаючи присутніх із важливою подією в житті мікрорайону, він підкреслив  велике значення участі громади у мікропроектах, завдяки яким можна реалізовувати чимало хороших і потрібних ідей, яким власне і є дитячий спортивно–ігровий майданчик.

Висловив щиру подяку за підтримку обласної програми, з якої на відповідні мікропроекти з обласного бюджету виділяються кошти у розмірі не менше 50 відсотків від загальної вартості об’єкта; з районного та міського бюджетів - по 15% та 20% - небюджетні кошти. Таким чином мерія завжди заохочує до співпраці мешканців – адже, об’єднавши зусилля, завжди можна зробити більше! Також результати таких спільних проектів мешканці й більше розуміють і шанують, адже й самі доклались до їх реалізації.

Депутат зазначив також, що втілити ідею в життя допомогли небайдужі люди, меценати, зокрема депутат обласної ради Петро Кошик, активісти мікрорайону, міський голова Роман Кущак, депутати, як от Роман Дунас, члени міськвиконкому, депутат Львівської обласної ради Володимир Саган, а також виконавець робіт керівник ТзОВ «Тройдбуд» Тарас Садов’як та інші.

Гарні подячні слова з нагоди облаштування дитячої спортивно-розважальної споруди висловив і священик місцевої церкви Володимира і Ольги о.Володимир Крушельницький та закликав присутніх до участі в її освяченні. А пізніше до найменших учасників заходу завітав Святий Миколай з подарунками.