Дорогі городківчани! Вітаю з прийдешнім Новим роком!

В останній день у році, на порозі року нового прийнято підбивати підсумки. З великою радістю скажу, що ми прожили його достойно, у щоденній невтомній праці вдалось багато зробити для міста і його мешканців. Одночасно відзначаю, що залишились і нереалізовані плани, які із Божою допомогою обов’язково втілимо в році прийдешньому!

Вітаючи усіх із Новим роком, щиро зичу, аби найсокровенніші мрії, здійснення яких забажаєте сьогодні під бій курантів, обов’язково стали для вас реальністю. Нехай Господь дарує кожному міцне здоров’я, душевний спокій, щиру віру. Віру у власні сили, в успіх нашого міста, у щасливу долю нашої держави. Нехай будь-яке добре починання, що народжується зі щирого серця, буде благословенне Божою ласкою та приносить щедрі плоди.

Нехай рік, що наступає, стане сприятливим для праці на користь громади. І головне – пам’ятаймо: дива трапляються не лише у Новий Рік, дива – у наших серцях. У любові до ближнього, у прощенні та милосерді, у щирих молитвах, у мріях і прагненнях, у натхненній праці.

Бажаю усім вам, дорогі городківчани, в Новому році незмінного успіху, прихильної долі, справжнього миру, спокою в душах, добра у серцях, достатку, злагоди, родинного тепла і затишку в оселях! З Новим роком!

Роман Кущак