Невідома особа поцупила з будівлі ратуші прапори

    

 Сьогодні вранці працівники мерії помітили відсутність на фасаді міської ратуші двох державних прапорів, що зазвичай висять по два боки центрального входу. Згодом знайшли один із них, увесь в болоті та зі слідами від підошв взуття, неподалік будівлі.

Відтак, проаналізувавши відеоматеріал із камер спостереження, встановлено: 30 грудня 2017 року о 18:13 год. Невідома особа, користуючись темрявою, зірвала з фасаду будівлі Городоцької міської ради один прапор, а згодом, через півгодини, повернулась та зняла ще один.

 Цікаво та прикро водночас, що на записах чітко видно: були й свідки цієї події, які не зупинили зловмисника, не повідомили правоохоронців про подію. Невже ні в кого із цих випадкових зівак не прийшло на думку, що під нашим українським прапором умирали герої України, захищаючи її цілісність і незалежність, що це святиня, яка надихає на подвиг, а не на зухвале і цинічне варварство...

Очевидці, що бачили цю особу біля мерії ще до скоєння ним ганебного вчинку, описують його так: підліток, на вигляд віком 17-18 років, у сірій куртці, з капюшоном, мав сумку із ременем через плече.

Звертаємось до городківчан: придивіться, можливо, впізнаєте цього «героя», хто може знати будь-яку інформацію стосовно цієї особи та обставин події – повідомте у мерію та правоохоронні органи. 

 

Відео з камер спостереження:

Крадіжка прапорів 30-12-2017 ч.1/4

Крадіжка прапорів 30-12-2017 ч.2/4

Крадіжка прапорів 30-12-2017 ч.3/4

Крадіжка прапорів 30-12-2017 ч.4/4