Відбулася виробнича нарада з керівниками комунальних підприємств та працівниками міської ради

      2 січня 2018 року відбулася нарада з керівниками комунальних служб міста та працівниками міської ради, у якій взяли участь  міський голова Роман Кущак, перший заступник міського голови Іван Проць, керівник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, спеціаліст відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз, директор КП «Міське комунальне господарство» Мар’яна Загорулько,директор КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій, директор КУ «Центр «Спорт для всіх» Богдана Котяш, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин.

     Провів нараду перший заступник міського голови Іван Проць. На нараді керівники комунальних служб міста звітували про проведену роботу за тиждень, що минув,згідно відповідного протоколу, акцентували увагу на проблемах, які не вдалося вирішити у відведений час, а також планували роботу на наступний тиждень.

      Чільна увага на нараді  була приділена питанням системної  та прогнозованої роботи комунальних служб міста, забезпечення високої якості та надійності надаваних населенню послуг. Йшлося, зокрема, про зменшення відсотка несанкціонованих втрат води у місті,відновлення стабільного водопостачання на деяких вулицях міста,перевірку  і доведення до нормального стану водопровідно-каналізаційних люків, готовність техніки на випадок непередбачуваних погодних сюрпризів тощо. Особлива увага на нараді приверталася до очищення тротуарів від снігу, в тому числі і працівниками підприємств та організацій. Як приклад, було названо техпрацівницю районного відділу культури Терезу Бенько, котра сумлінно прибирає сніг із прибудинкової території закладу та із тротуару без жодних нагадувань.

       Підсумок наради підбив міський голова Роман Кущак.

       Відтак, протокольні доручення, доповнені новими проблемними питаннями, отримали керівники комунальних служб міста для подальшої роботи.