Освячено унікальний оберіг – дідух у вигляді тризуба

Як і було анонсовано, сьогодні, 4 січня 2018 року, о 13 годині на площі, що перед храмом Благовіщення Пресвятої Богородиці, за участю  патріотів Апостольської чоти та городківчан настоятель храму о.Михайло Греділь провів процедуру освячення майже п’ятиметрового дідуха.  

Оригінальний патріотичний виріб у вигляді тризуба із дідухів, оздоблений стрічками із національною символікою та квітами  має на меті надихати городян та гостей міста на добрі справи, бути їх оберегом та нагадувати про найголовніші цінності, якими живуть українці. Отець Михайло розповів присутнім, що ідея створити такий унікальний оберіг визріла ще торік,однак лише в році, що наступив вона стала реальністю - упродовж минулого року учасники Апостольської чоти готували всі необхідні атрибути для створення цього рукотворного дива на радість усім вірянам міста.

Міський голова Городка Роман Кущак подякував членам Апостольської чоти та їх духовному наставнику о.Михайлу за такий чудовий оберіг, та наголосив на тому, що основою життя усіх поколінь українців були і є такі основні засади як мова, віра і традиції. І саме вони уособлюються у святковому Дідуху.

На загальну думку, цей оригінальний і унікальний витвір має поповнити перелік досягнень Книги рекордів України.