Народний ансамбль танцю "Галичина" вітає усіх зі святами та висловлює вдячність міській раді за змогу придбати костюми!

Народний ансамбль танцю «Галичина» РНД відділу культури Городоцької районної державної адміністрації разом із незмінним керівником Даною Рожко, висловлюють щиру подяку міському голові м.Городка Кущаку Роману Васильовичу, депутатам та працівникам Городоцької міської ради за подаровану просто неймовірну можливість!

У 2017 році було передбачено та освоєно кошти з міського бюджету для придбання народних костюмів для ансамблю танцю «Галичина» (на фото) на загальну суму 99,996 тис.грн.

«Танець – це маленька модель життя у декількох хвилинах зі своїми емоціями та переживаннями»

Вавілін Андрій Валерійович

Користуючись нагодою, запрошуємо активних дітей приходити на заняття народного ансамблю танцю «Галичина» (тел.:0686249686 - Дана Рожко).

Вітаємо всіх із Різдвяними святами та прийдешнім Старим Новим роком! Нехай 2018-ий допоможе намзалишити все непотрібне далеко за порогом, а все бажане взяти із собою, розпочати заново з вірою та надією у світле майбутнє!

Довідка. Танцювальнийколлектив «Галичина», заснований у 1963 р., отримуєзвання «Народного» за високохудожнюмайстерність у 1982 р.і, що важливо, достойно захищає звання до сьогодні.

За періодсвогоіснуваннянеодноразово тішив око глядача своїмиоригінальнимихореографічнимикомпозиціями, цікавими за змістомпоставленими номерами та, звісно, народними танцями.