Мерія подарувала городківчанам свята спільної коляди

Цими вихідними Городоцька міська рада подарувала гарні свята спільної коляди для городківчан. Зустрічались з цієї нагоди двічі: у суботу у мікрорайоні вулиці Авіційної  та в неділю – на площі біля церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці. Для Авіаційної таке свято – вже традиційне, тут городківчани вже чекають свята з року в рік, і забавитись вміють! Що й довели у суботу, в дружньому колі зустрічаючи Старий новий рік!

На обидвох святах спільної коляди відбулися театралізовані дійства зустрічі Старого Нового року, головним організатором яких стала режисер, методист Городоцького райвідділу культури Галина Глушко.

Традиційно, як і кожного року, спонсором цих різдвяних дійств виступила Городоцька міська рада. Відкрили програму ведучі свята –  господар Назар Сеник та господиня Мирослава Кутна, в гості до яких посівати на добро та щастя  завітали вертепи Народного дому села Мшана та Апостольської Чоти,  учасники художньої самодіяльності Городоцького відділу культури: народний чоловічий ансамбль «Передзвін», жіночий ансамбль «Берегиня», народні танцювальні ансамблі «Галичина» та «Росинка», посівальники з драматичного дитячого театру та агітаційно-просвітницького колективу, дитячий вокальний ансамбль Городоцької музичної школи спільно із своєю наставницею Ліліаною Бабкевич та окремі виконавці. Кожен із виступів був підтриманий щирими оваціями та заряджав учасників дійств відповідним святковим настроєм. Тож і не дивно, що багато присутніх активно долучалося до співання колядок, наповнюючи місто дзвінкоголосим співом. А  господар та господиня дивували людей розмаїттям ігор, забав, біблійних вікторин, караоке з колядками, хороводів з дітьми та дорослими. Упродовж обох дійств відчувалося святкове піднесення та радісні очікування. А далі оплесками присутніх визначалися переможці, котрі  отримали різноманітні різдвяні подарунки, які підготувала Городоцька міська рада. Приємною несподіванкою для всіх  стало  частування смачними пампушками також від мерії міста.

На завершення святкувань з вітальними словами до присутніх звернулися міський голова Городка Роман Кущак, секретар міської ради Юлія Віткова, отець Михайло Греділь, в яких щиро дякували всім учасникам театралізованих дійств, відзначаючи активність та неабиякі творчі здібності самодіяльних артистів і бажаючи їм нових творчих успіхів.

На думку містян, такі зустрічі сприяють єднанню душ та сердець, наповнюють радістю кожну людину у часі величних різдвяно-новорічних свят.