Відзначили річницю Соборності України та проголошення незалежності УНР

22 січня Городоцький районний народний дім зібрав у великій залі городківчан та гостей міста, аби спільно відзначити велике державне свято –День Соборності України та 100-річчя від дня проголошення незалежності УНР. У заходах взяли участь громадськість міста, старшокласники городоцьких шкіл, представники влади та установ.

Захід розпочався із перегляду документального фільму про перебіг подій, які сталися 99 років тому, покладанням квітів до місцевих святинь, хвилиною мовчання за полеглими героями. Виступ учителя історії Городоцької ЗОШ №4 Михайла Сярого містив багато цікавих фактів  з історії України, що стосувалися її Соборності та проголошення незалежності УНР.

Гарними виступами  порадували присутніх учасники художньої самодіяльності міст і сіл району.