У Городку представили нового начальника поліції

 

Сьогодні, 23 січня, було представлено новопризначеного начальника Городоцького відділення поліції Яворівського ВП ГУНП у Львівській області. Так, очолив правоохоронників підполковник поліції ФЕЦИНЕЦЬ Віталій Несторович, вже знайомий городківчанам, оскільки кілька років тому працював у Городку, в тому числі близько півтори року – на посаді начальника відділення поліції.

Представив новопризначеного начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області, генерал поліції Валерій Середа. Прибули на знайомство із начальником районний прокурор Тетяна Білінська, голова районного суду Наталія Яворська, голова РДА Володимир Ременяк, голова райради Володимир Більовський, міський голова Городка Роман Кущак.

Начальник обласної поліції побажав В.Фецинцю успіху та наголосив: про усі труднощі на службі, для швидкого і ефективного їх вирішення, доповідати не зволікаючи. Зазначив В.Середа і про необхідність тимчасової економії працівників поліції на пальному, оскільки тривають тендерні процедури для його закупівлі. Також присутні обговорили актуальні питання в Городку задля охорони правопорядку, зокрема, наголосили на необхідності максимально чисельного встановлення відеокамер зовнішнього спостереження. У загальному очільники правоохоронних структур згодились та підсумували, що Городоцький район, порівняно із іншими на Львівщині, не проблемний. Проте всеодно роботи – традиційно чимало, тож присутні декларували взаємну допомогу один одному та всебічну підтримку.