Інваліди та Чота заколядували військовим у Львівському госпіталі

З ініціативи керівника Городоцької районної асоціації інвалідів Ольги Пуненкової члени очолюваної нею організації, за участю Апостольської Чоти у п’ятницю, 26 січня  відвідали військових у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Ю.Липи, що у Винниках. Супроводжували активістів секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова та заступник голови Городоцької райдержадміністрації Павло Стахів.

Мета візиту – подарувати військовим гарний святковий настрій. Відтак, діти з Асоціації інвалідів та Апостольської Чоти організували чудовий концерт, на якому прозвучали пісні, зокрема, у виконанні Ані Сапаєвої, діти колядували, представили вертеп. Привезли і смачні частування, солодощі і подарунки.

 

 Дякуємо усім, хто долучився допомогою та підтримкою у цій добрій справі: Городоцька райдержадміністрація, Городоцька районна рада, Відділ освіти, Городоцька міська рада, Баб'як Людмила, Немировський Павло, Саврун Іван, Хамик Катерина, Вільгуцький Юрій, Віра Попович, Савіцький Сергій.