На зборах громади вирішували долю втілення мікропроекту з освітлення вулиць Кірпи, Котляревського, Вишенського

Городоцька міська рада готується до подання заявок на щорічний обласний конкурс проектів місцевого розвитку у Львівській області.

Так, вчора, 28 січня, мешканці вулиць Г.Кірпи та І.Котляревського за ініціативою куратора проекту від громади, члена міськвиконкому Ігора Дуця, орагінували збори задля обговорення умов проекту. Запросили на збори міського голову Городка Романа Кущака.

Отже, проект реконструкції вуличного освітлення вулиць Г.Кірпи, І.Котляревського, І.Вишенського розраховують загальною вартістю 355 261,00 грн. Однією з умов для забезпечення перемоги в конкурсі є забезпечення 16% небюджетного внеску (кошти громади та спонсорів) від загальної вартості. Тобто, з кожної сім’ї, що проживає на згаданих вулицях, вирахувано оплату внеску в розмірі 1500 грн. Враховуючи досвід попередніх років, міська рада старатиметься забезпечити самостійно втілення мікропроекту, якщо він не отримає перемоги в конкурсі.

 

Позитивним є факт, що на зустрічі громади мешканці вулиць успішно мотивували один одного до участі в мікропроекті, здачі коштів, показуючи власним прикладом, що разом завжди можна зробити більше. Тим паче, що стимулювання самоорганізації населення має добрі приклади у втіленні багатьох проектів попередніх років.