Завершено подачу заявок на обласний конкурс мікропроектів

 

 

Йдуть останні хвилини подачі заявок на обласний конкурс проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік. Мета: сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст у вирішенні місцевих проблем та створенні умов для сталого соціально-економічного розвитку, шляхом проведення щорічного Конкурсу проектів місцевого розвитку, відповідно до пріоритетних напрямів Конкурсу з їх дофінансуванням за рахунок субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам. Обов’язковою умовою є небюджетний внесок у сумі не менше 5% від вартості проекту (кошти фізичних осіб, роботи, матеріали та кошти спонсорів).

Спеціаліст відділу економіки, бюджету та комунального майна Городоцької міської ради Оксана Гут вже не перший рік координує цей напрямок. З її слів зрозуміло, що цього року бізнес дуже гарно відгукнувся на всі прохання міської ради - мотивувати довго не довелось. Кожен керівник  займає активну громадську позицію, тому звертає увагу на проблеми в місті, бере участь в обговоренні можливих шляхів їх вирішення та висловлює власну думку. Тільки спільними зусиллями активних мешканців, бізнесу та працівників міської ради вдалось підготувати 5 проектів за тематичним напрямком «Вуличне освітлення». Отже, перелік поданих проектів місцевого розвитку:

1.                     «Реконструкція вуличного освітлення на ділянці від вул.Перемишльська до вул.Заводська,14 в м.Городок Львівської області» - 399,794тис.грн.;

2.                     «Реконструкція вуличного освітлення вул.О.Довбуша, Д.Вергуна, Артищівська в м.Городок Львівської області» - 399,032тис.грн.;

3.                     «Реконструкція вуличного освітлення вул.М.Лисенка, Р.Шухевича, В.Будзановського, М.Тарнавського в м.Городок Львівської області» - 399,546тис.грн.;

4.                     «Реконструкція вуличного освітлення вул.Г.Кірпи, І.Вишенського в м.Городок Львівської області» - 298,945тис.грн.;

5.                     «Реконструкція вуличного освітлення вул.П.Григоренка, Д.Данилишина, Садова, Нова, В.Біласа в м.Городок Львівської області» - 399,157тис.грн.

Загальна вартість проектів складає 1896,474тис.грн.

У випадку успішної реєстрації заявок, а в подальшому – позитивному відборі проектів, міська рада зможе залучити в міський бюджет з обласного орієнтовно 950,0тис.грн., з районного - 320,0тис.грн., а найголовніше – 306,4тис.грн. коштів спонсорів та мешканців.

Звісно, мерія гарантує – у випадку програшу у конкурсі мікропроектів, фінансування даних проектів буде здійснено за кошти міського бюджету, кошти спонсорів та громадян!

Городоцька міська рада висловлює щиру вдячність небайдужим та активним! Дуже важливо, щоб між мерією, громадою та бізнесом була налагоджена комунікація. ДЯКУЄМО мешканцям вищезгаданих вулиць, хто вносив необхідні суми коштів, а також керівникам ТзОВ «ТБ ФРУТ КАПІТАЛ», ФОП Канафоцький Ярослав-Іван Іванович, ТзОВ «Інсталпласт», ФОП Роговська Світлана Дмитрівна, ТзОВ «Танк Транс Україна», БО «Фонд братів Дубневичів», ТОВ «Ельпласт-Львів», ТзОВ «КЕРАМБУД», ТзОВ «Бадер Україна», ДП «САН ГАРДЕН», ТзОВ «Агрошляхбуд-32».

Очікуємо всі разом на позитивний результат!