Щодо ремонту Артищівської і інших доріг, запланованих на цей рік

Стан доріг в місті – завжди актуальне питання, на їх ремонт, поточний чи капітальний, щорічно в бюджеті передбачено значну частку коштів, міська рада також активно бере участь у різних програмах співфінансування, конкурсах мікропроектів тощо.

2018-ий – не виняток. Так, спричинене цими зимовими днями обурення мешканців Городка щодо стану деяких міських вулиць, спонукало ще раз проінформувати населення щодо деяких попередніх планів мерії по втіленню ремонтів доріг.

Ситуацію коментує перший заступник міського голови Городка Іван ПРОЦЬ: «Практично ми вже маємо готову технічну документацію на капітальний ремонт ділянки дороги вул.Артищівської, вартістю біля восьми мільйонів гривень. Якщо буде дофінансування, цього року плануємо втілити. Інший варіант розвитку подій - ще маємо закладено 50 тис. грн. на ремонтне профілювання щебеневого покриття. Як зійде сніг, розмерзнеться, прийде грейдер, підсиплемо ці ями, утрамбуємо, і на цей рік можливо навесні і восени двічі на рік це зробимо.

Довжина вулиці блзько 950 метрів (по генплану), а служба автомобільних доріг стверджує, що за їх даними – 800 метрів. Я так розумію, що межа йде вздовж  обласної дороги, і ділянку відносять від Підгіря доХоткевича  тих 100 з лишком метрів відносять до обласної служби доріг. Зараз створюють новий департамент дорожнього господарства, і всі ті дороги місцевого значення, обласного передають в департамент при ЛОДА. Мабуть це пов’язано з тим, що дорожній фонд створений,  буде більше співфінансування. Знаю, начебто планують і ремонт дороги через с.Мавковичі, яку має робити цей новий департамент, до межі з містом Городок. Отже, цього року на Артищівську і далі цю дорогу заплановано дуже великий обсяг робіт».

Щодо інших міських доріг – найпершим пріоритетом мерія визначає ремонт вул.Валової. Також – тих вулиць, де вже прокладено мережі, де можна відновлювати дорожнє покриття. Це, зокрема, вулиці Д.Яворницького, В.Винниченка. На поточні ремонти в міському бюджеті – призначення на суму близько 2 млн грн. Ремонт заплановано, зокрема, на частині вулиці І.Франка, що біля магазин-складу, на вул. Підгай, вул. Короткій.  Вулиця Коцюбинського – продовжимо ремонт, від мосту через річку треба відремонтувати  перехідні плити на міст, підходи до моста (200 тисяч грн. передбачено коштів). Більш-менш задовільний технічний стан вул.Комарнівської, тому поки що запланований капремонт, вартістю майже 7 млн.грн., почекає.