Проекти, подані на ДФРР, відхилено

Як повідомив нещодавно офіційним листом директор Департаменту економічної політики ЛОДА, засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області у 2018 році, визнав проекти, подані міською радою, такими, що не пройшли регіональний відбір.

Нагадаємо: комісія не дала «добро» на співфінансування із ДФРР та, очевидно, не визнала необхідними для громади такі об’єкти по Городку, як

Будівництво багатоквартирного житлового будинку для учасників АТО на вул. Зарицького,33 в м.;

Будівництво дитячого дошкільного закладу на 130 місць (з урахуванням існуючих фундаментів) по вул. Авіаційна

Капітальний ремонт міської дороги по вул. Валова

Реконструкція центральної трибуни та бігових доріжок стадіону на вул. Шевченка,7

Ремонтно-реставраційні роботи по бібліотеці для дорослих і дітей в м. Городку по вул. Мартовича, 3.

Тобто – комісія не затвердила, на жаль, жоден із п’яти поданих міською радою проектів.

Тим часом спішимо повідомити, що відібрані регіональною комісією проект будівництва ДНЗ у Великому Любені на 150 місць, будівництво шкіл у с.Братковичі, с.Суховоля, с.Дубаневичі, добудова терапевтичного відділення на вул.Коцюбинського в м.Городку.