ЗБРОЯ! ПАМ’ЯТКА СБУ

Службою безпеки України, зокрема, за період проведення антитерористичної операції, в Донецькій та Луганській областях, зафіксовано ряд випадків використання зловмисниками на території інших областей України, в тому числі на території Львівської області, військової вогнепальної зброї, реактивних піхотних мінометів, гранат, мін та інших вибухових речовин із значними руйнівними властивостями. Водночас, зазначені засоби ураження можуть бути використані для вчинення злочинів представниками ОЗУ на території Львівської області, що в свою чергу створює небезпеку не лише безпосередньо об’єктам посягання, а й може призвести до значних людських жертв.

З метою попередження та недопущення незаконного витоку зброї та військових засобів ураження в неконтрольований обіг, їх протиправного переміщення з району проведення АТО. Управлінням СБУ у Львівській області під час виконання оперативно-службової діяльності було отримано інформацію щодо незаконного придбання, зберігання зброї, боєприпасів та вибухових речовин мешканцем  Яворівського району Львівської області. При поверхневому огляді даного громадянина було виявлено та вилучено гранату без запалу, запал до гранати, 13 патронів довжиною 25 см, діаметром 4 см, 15 патронів кал. 5,45*39 мм до автоматів та кулеметів системи Калашнікова, які згідно висновків судових експертів являються боєприпасами та вибуховими речовинами та є придатними до стрільби.

Вироком Яворівського районного суду Львівської області громадянина П. визнано винним за ч. 1. Ст.. 263 КК України та призначено покарання згідно чинного кримінального кодексу України.

Жовківський МРВ УСБУ у Львівській області