«Бути – народом!» У Городку представлено І том п’ятитомника Івана Низового

 

 

Як було анонсовано, 9 лютого у Городоцькому НВК №5 відбулась презентація чергової посмертної збірки творів самобутнього письменника Івана Низового «Бути – народом!».

Дана збірка – перша книга п’ятитомника. Городківчанам творчість самобутнього поета вже знайома та близька по духу, зокрема, за збіркою «Ніхто наді мною не пан». Очікувану презентацію книги, ретельно підготовану освітянами Городоччини, відкрили голова РДА Володимир Ременяк та голова райради Володимир Більовський. Відвідали непересічний захід секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова, військовий капелан о.Михайло Греділь, депутат Львівської обласної ради Катерина Кеньо, громадськість району, педагоги. Спогадами про письменника поділилась донька Леся Низова та товариш, ініціатор видання книги, поет та прозаїк Володимир Шовкошитний (видавництво «Український пріоритет»).

 

У перспективі освітяни планують організувати схожу презентацію книги І.Низового на Луганщині, у Сватовому. Іван Низовий – письменник, чия творчість пронизана любов’ю до рідного краю, патріотичними почуттями. Відомо близько 7 тисяч віршованих творів І.Низового, також – книги для дітей, проза та публіцистика.