Марія Тимофеєва - бронзовий призер клубного Чемпіонату Європи з Тхеквондо ВТФ 2018 р.

Як повідомив тренер з тхеквондо Школи Олімпійського Тхеквондо «Фаворит» Назар Котяш, на клубному Чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ, що в Стамбулі (Туреччина) бронзу виборола городківчанка, вихованка Городоцької ЗОШ №4, спортсменка ШОТ «Фаворит» та КУ «Центр «Спорт для всіх» Марія Тимофеєва (на фото). Марія виступала у складі команди Ukraine National Team у в/к кадети – 59 кг. У Чемпіонаті взяли участь більше 1000 спортсменів! Слід врахувати, що це – перший міжнародний старт спортсменки! Тренер М.Тимофеєвої дякує всім, хто долучився допомогти у відрядженні чемпіонки до Стамбула: ТзОВ "Мрія Агрохолдинг",' Городоцькій міській раді та райдержадміністрації, директору "Хінкель-Когут" Міську В.І. Також - Висловлюю слова подяки старшому тренеру національної збірної України Андрію Долгополову за допомогу і вдалі підказки, які привели Марію до бронзи.

Вітаємо та пишаємось!