Шановні платники податків! 22 лютого - безкоштовний семінар

22 лютого 2018 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Нове у 2018 році. Підведення підсумків 2017 року» за участю міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів Львівщини.

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Місце проведення:м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених.

Просимо здійснити попередню реєстрацію за адресою: https://goo.gl/forms/dKMxoT5rFemSl2HB2.

Головне управління

ДФС у Львівській області

План

семінару для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області за участю міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів Львівщини

Тема виступу

Доповідачі

Час виступу

1.

Вступне слово.

Руслан Ганюк

Перший заступник начальника

Головного управління

ДФС у Львівській області

2.

Про актуальне від Всеукраїнської професійної бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік».

Катерина Ненько

регіональний менеджер з розвитку бізнесу відділу регіональної політики

Всеукраїнської професійної бухгалтерської газети «Все про бухгалтерський облік»

3.

Податок на додану вартість у 2018 році. Актуальні питання обчислення та сплати.

Зміни до Закону України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні».

Людмила Шахно

міжнародний сертифікований професійний

бухгалтер – CAP, CIPA, судовий експерт

4.

Податок на прибуток підприємств: зміни з 01 січня 2018 року. Огляд актуальних роз’яснень, листів, питань. Звітність за 2017 рік, виправлення помилок.

Спрощена система оподаткування для юридичних осіб: зміни та актуальні питання.

Людмила Шахно

міжнародний сертифікований професійний

бухгалтер – CAP, CIPA, судовий експерт

12.00 –

5.

Актуальні питання неприбуткових установ та організацій та звітування за 2017 рік.

Огляд змін щодо адміністрування податків та зборів.

Вікторія Шихова

головний державний інспектор

відділу комунікацій управління організації роботи

Головного управління ДФС у Львівській області

12.40 –

6.

Мінімальна заробітна плата у 2018 році та інші актуальні питання дотримання трудового законодавства.

Мар’ян Ватуляк

головний спеціаліст-юристконсульт відділу юридичного забезпечення

Головного управління Держпраці у Львівській області

13.10 –

7.

Єдиний соціальний внесок: нововведення у 2018 році, актуальні питання обчислення та сплати.

Василь Скупейко

заступник начальника управління, начальник відділу єдиного соціального внеску управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Львівській області

8.

Податок на доходи фізичних осіб у 2018 році.

Зміни та актуальні питання оподаткування фізичних осіб-підприємців.

Ігор Малех

заступник начальника

управління – начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб та податків із самозайнятих осіб Головного управління ДФС у Львівській області

13.50 –

9.

Декларування доходів громадян за 2017 рік: актуальні питання та податкова знижка.

Олена Вознюк

начальник відділу адміністрування податків з громадян управління податків і зборів з фізичних осіб

Головного управління ДФС у Львівській області

14.10 –

10.

Зміни в пенсійному забезпеченні з 01 січня 2018 року.

Руслана Іванкова

заступник начальника головного управління - начальник управління обслуговування громадян

Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області

14.30 –

11.

Особливості дистанційного обслуговування громадян через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду.

Олег Менів

14.50 –