Скаутство Європи представило в городку концерт "ПРОЩАВАЙ, КОЛЯДА, ДО НАСТУПНОГО РІЗДВА!"

У неділю 11 лютого в районному Народному домі відбулося урочисте прощання з колядою, за участі представників скаутства Європи, вокального ансамблю «Джерело»  та театру пісні “Ка-Приз” під керівництвом Людмили Тимчишиної.

 Швидко промайнули Різдвяні свята, відгомоніли колядки, й з нагоди завершення свят у Городок приїхали скаути, аби поколядувати і пощедрувати разом із мешканцями нашого міста; привезли чудові вертепи і навіть подарунки для найменших та найактивніших глядачів у залі.

 Насамперед усіх учасників заходу та глядачів у залі привітав голова Городоцької РДА Володимир Ременяк та висловив подяку представникам скаутських куренів зі Львова та Винник за дотримання і поширення українських традицій та патріотичне виховання молоді.

У неймовірну атмосферу переніс глядачів театр пісні “Ка-Приз” під керівництвом Людмили Тимчишиної, своїми ніжними та дзвінкими голосами дівчатка торкалися кожної струни в душах слухачів. Учасниці дивували неймовірно проникливим та сучасним виконанням українських колядок, а також співали авторських різдвяних пісень, серед яких особливо вразила композиція “Різдвяний Львів”.

Скаутські вертепи були дуже цікавими та пізнавальними, а на особливу увагу заслуговує вертеп батьків-скаутів, який ще раз довів, що скаутство – це одна велика родина, де батьки не лише підтримують своїх дітей у всіх починаннях, а й подають достойний приклад.

Долучилися до свята також учасниці Народного вокального ансамблю “Берегиня”, які порадували глядачів чудовим співом та огорнули в дух Різдва.

Кожен із виступів глядачі щиро вітали бурхливими оваціями.  Городківчани радо долучалися до виконання колядок, а для найменших глядачів організатори влаштували вікторини та конкурси.

На завершення святкування до присутніх із словами подяки звернувся заступник голови РДА Павло Стахів, котрий висловив щирі сподівання на майбутню співпрацю зі скаутськими осередками Львова та Винник із нашими городківчанами. На святі панував дух Різдва, а українські вишиванки додавали йому ще більшої ошатності. Скаути закликали шанувати та весело святкувати народження маленького Ісусика та дотримуватися давніх українських звичаїв. Памятаймо, що Різдво це – не лише кутя, пампушки та коляда “за гроші”, а час доброти, милосердя та всепрощення.