Городоцька музична школа прощалася з колядою

      

       Десятий рік поспіль у місцевому закладі музики і співу з повним аншлагом та великим  успіхом проходять  свята прощання з колядою. А їх організатори, викладачі школи, сестри Неоніла та Ліліана Бабкевич щоразу намагаються надати цьому цікавому дійству нового, сучасного забарвлення, що так гарно сприймається публікою. Так було і : актова зала Городоцької музичної школи ледве вмістила всіх бажаючих окунутися в атмосферу незабутнього дійства прощання з циклом новорічно-різдвяних свят, перейнятися атмосферою народження Месії, колядок , частувань та спільної радості. Підсилювало атмосферу загального піднесення у залі й те, з якою майстерністю та впевненістю вели захід сестрички Софія та Аня Пукшин. Відтак і імпровізована сцена, і передній край актової зали були зайняті виступаючими. Серед них солісти, ансамблі, вокальні ансамблі, дуети показували взірці майстерного виконання творів на різдвяно-новорічну тематику, які дуже тепло сприймалися присутніми. Незабутнє враження справили виступи бандуристів та чудового змішаного дитячого хору, які відпрацювали свої програми на високому художньому рівні. А всього у вистпах взяло участь близько 60 дітей різного віку.Прикметно, що кожен виступаючий отримував  невеликий  імпровізований подарунок, які вдалося закупити за спонсорські кошти.

       А завершальним моментом феєрії прощання з колядою стало частування усіх виступаючих та їх шанувальників у залі смачними свіженькими пампушками, випеченими дбайливими руками батьків учнів школи. Запрошені представники районної та міської влади також перейнялися духом свята прощання з колядою. Зокрема, заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Павло Стахів, відзначаючи високу активність та майстерність учнів музичної школи, котрі взяли участь у виступах, подякував колективу педагогів, батькам, котрі зуміли розпізнати в дітях зародки таланту та розвинути його, і побажав їм нових творчих злетів. Запрошена до слова секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова, сказала зокрема, що кожен  із виступів заслуговує найвищої похвали, адже діти показали високу майстерність завдяки своїй наполегливості та вмілому керівництву їх наставників. Від імені міського голови Юлія Богданівна  вручила подяки організаторам  дійства сестрам Бабкевич.

      Теплі подячні слова адресувала  виступаючим, педагогічному колективу школи за чудовий концерт з нагоди свята та велику підготовчу роботу і завуч школи Зоряна Дунас з побажаннями подальших творчих злетів та надбань.