Городківчанка Наталя Савула виступила у складі команди-переможця національного етапу найбільшого конкурсу з міжнародного права

Як повідомляє Львівський національний університет ім.І.Франка, протягом 9-11 лютого команда студентів юридичного факультету перемогла у національних відбіркових раундах найпрестижнішого у світі змагання серед студентів-правників імені Філліпа Джессапа (PhilipC. JessupInternationalLawMootCourtCompetition).

У складі команди виступала городківчанка, студентка 3 курсу юрфаку ЛНУ, випускниця Городоцького НВК №2-гімназії Наталя Савула (на фото).

Довідка:

Конкурс проходить у формі відтворення судового слухання справи в Міжнародному Суді ООН. Завдання команд – підготувати письмові та усні позиції у спорі двох вигаданих держав. Разом з тим протиріччя між такими державами – цілком реальні. Цьогоріч справа стосується незаконного виробництва ядерної зброї та виникнення регіональної ядерної загрози.

Конкурс імені Філліпа Джессапа проводяться щорічно з 1963 року. Зараз в ньому бере участь понад 600 команд з більш ніж 100 країн та адмініструється International Law Students’ Association. Українські відбіркові раунди відбуваються з 1994 року і цьогоріч за право представляти Україну у фіналі у Вашингтоні змагались команди з 10 університетів зі всієї країни. У фіналі національного раунду команда ЛНУ ім. Івана Франка змагалась з минулорічним національним чемпіоном – командою КНУ ім. Тараса Шевченка (Інститут Міжнародних Відносин).

До складу команди нашого Університету входять студенти 4-го курсу юридичного факультету: Василина Бельо та Тарас Сивак, та студенти 3-го курсу юридичного факультету Наталія Савула, Анна Ярега, Володимир Романенко. Тренери команди – Володимир Сологуб, Йосиф Іванюк, Іван Шийка.