Вшанували воїнів-афганців

Сьогодні, 15 лютого, городківчани традиційно відзначали два свята: релігійне – Стрітення Господнє та національне – завершення війни у 1987 році, виведення військ колишнього Союзу Радянських Соціалістичних Республік з Республіки Афганістан. З нагоди свят небайдужі городківчани, члени районної спілки афганців взяли участь у Стрітенській Літургії, яку відслужив у храмі Турковицької ікони Божої Матері декан Городоцького деканату УАПЦ о.Степан Целень. Опісля Богослужіння отець-декан відслужив панахиду за полеглими у війні воїнами та їхніми побратимами, яких вже також нема з нами.

Слова вітання та водночас співчуття матері загиблого воїна та всім присутнім висловили голова районної спілки афганців Михайло Виздра, голова РДА Володимир Ременяк, голова райради Володимир Більовський, міський голова Городка Роман Кущак, депутат Львівської обласної ради Володимир Саган.

Після завершення заходу члени спілки традиційно відвідали могили своїх побратимів, вшанували їхню пам’ять.