Обережно, бурульки!

На адреси керівників органів місцевого самоврядування, відділу освіти РДА, головного лікаря КЗ ПРР «Городоцька ЦРЛ», відділу культури  надійшло повідомлення за підписом  голови РДА В.Ременяка щодо очищення від снігу дахів будівель різного призначення.

На даний час на території району спостерігається погода з нестійким температурним режимом, а саме протягом світлої частини дня переважають плюсові температури, а вночі—мінусові. Це призводить до танення снігу та утворення льодових бурульок.

У період із 4 по 20 лютого 2018 року на території Львівської області через падіння льодових бурульок травмовано 16 осіб, у тому числі 2 дитини. Пропонуємо вжити невідкладних заходів щодо періодичного очищення  від снігових бурульок дахів будівель різного призначення , у першу чергу дахів навчальних, медичних та культових споруд,огородити місця можливого падіння бурульок.

Попередити власників (балансоутримувачів) будівель про їх с особисту відповідальність за безпечне утримання таких обєктів.Рекомендуємо довести до мешканців населених пунктів та колективів підприємств інформацію щодо правил безпечної поведінки поблизу будівель, де є загроза падіння з дахів снігу та льодових бурульок.