Городок вже незабаром – у «Відкритому місті»

 

Міська рада робить важливі кроки до участі Городка в проекті «Відкрите місто», який успішно працює вже в багатьох містах Львівщни та по всій Україні.

Проект створений для  взаємодії громадян, місцевих органів влади, комунальних підприємств, громадських об’єднань, благодійних фондів та бізнесу в процесі вирішення актуальних проблем громади та отримання необхідної інформації. Та, зокрема, для швидкого інформування мешканців про проблему владу та комунальні служби, а відтак, швидке й ефективне їх вирішення.

Як працює система – можна ознайомитись у проморолику.

Цього тижня представники проекту підписали із міським головою Городка Романом Кущаком меморандум про співпрацю. Відтак, гості дали тренінг для  працівників апарату мерії та представників комунальних служб, як користуватись проектом, аби він був якомога більш ефективним.

Отже, зараз триває налаштування програми, і вже незабаром городківчани зможуть стати користувачами проекту. До слова, розроблено навіть додаток для смартфонів «Відкрите місто» - для зручності та оперативності подання інформації, зокрема, ро проблеми у місті. Надіємось на вашу активність та плідного діалогу!