Члени міськвиконкому вивчили і затвердили питання

 

    27 лютого 2018 року року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради, на якому було розглянуто 36 питань, в тому числі Різне. Вів засідання міський голова Роман Кущак.

Першим члени виконкому розглянули фінансові плани комунальних підприємств Городоцької міської ради на 2018 рік, з якими виступили директор комунального підприємства «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій, заступник директора КП» Міське комунальне господарство» Ігор Антонець, головний редактор КП «Редакція міської газети «Голос Ратуші»» Надія Канафоцька. В обговоренні цього питання взяли участь Юлія Пилат стосовно того, чому у Городку  чи не найвищі ціни на послуги водоканалу; Ігор Посполітак – яка потреба в асенізаційних машинах на підприємстві КП ВКГ і які проблеми з виготовленням ліцензії.  Після обговорення кожної із програм члени міськвиконкому вирішили інформації доповідачів взяти до відома та рекомендувати керівникам комунальних підприємств забезпечити виконання  планових показників і недопущення річних збитків. Члени міськвиконкому заслухали питання стосовно введення в дію тарифів на послуги, що надаються  КП «Міське комунальне господарство» з утри мання будинків та прибудинкових територій тадали добро розпочати процедуру щодо формування (зміни)зміни тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та розмістити цю інформацію на Веб-сайті Городоцької міської ради для ознайомлення та обговорення.КП МКГ у відповідності до  Порядку впродовж 15 днів з часу прийняття рішення розглянути всі письмові звернення та зауваження фізичних та юридичних осіб  щодо зміни тарифів та подати на розгляд чергового засідання виконкому. На засіданні члени виконкому розглянули питання щодо затвердження тарифів на ритуальні послуги  КП МКГ та дали добро встановити тарифи на надання ритуальних послуг, які надаються КП «Міське комунальне господарство  у відповідності до поданих розрахунків, а саме:оформлення договору- замовлення на організацію та проведення поховання-8,01 грн;  оформлення свідоцтва про похованні-5,13 грн;надання довідки про місце поховання -11,47 грн;копання могили у літній період( з 1 березня по 30 листопада)-885,70 грн.;копання могили в зимовий перід-1619,59 грн;оформлення могили на кладовищі-269 грн.        

       Далі члени виконкому ознайомилися з іншими питаннями, зокрема щодо призначення опікуна, передачі об’єктів реконструкції вуличного освітлення на баланс КП МКГ, безкоштовну передачу спортивних майданчиків на баланс  КУ «Центр Спорт для всіх», про присвоєння адресних номерів земельним ділянкам та житловим будинкам, про оформлення спільної сумісної власності, про надання дозволу на  оформлення зовнішньої реклами та дали добро на їх затвердження. 

      Позитивні  рішення виконкому отримали також питання про зарахування на квартирний облік.

      На засіданні міськвиконкому виступила городківчака, студентка третього курсу ЛНУ ім.Івана Франка Наталія Савула, яка розповіла про те, що спільно з трьома іншими студентами вперше в історії вишу перемогла на національному етапі найпрестижнішого конкурсу з міжнародного права і отримала право спільно зі своєю командою представляти Україну на конкурсі у Вашингтоні. Відтак,дівчині, за підтримки голови міста, депутатів та членів виконавчого комітету виділено кошти на цю поїздку.

 Члени міськвиконкому затвердили питання щодо надання одноразових грошових допомог мешканцям міста та розпорядження міського голови.