Сьогодні, 5 березня, на Городоччині урочисто піднято червоно-чорний стяг

 

Прапор національно-визвольної боротьби піднято сьогодні, 5 березня, на честь річниці смерті головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Таке рішення було прийнято на черговій ХХІІ сесії Городоцької міської ради (загалом – 12 дат у році зустрічатимемо з червоно-чорним прапором).

Відтак, на мерії вивішено стяг національно-визвольної боротьби.

 

 

Також сьогодні біля адмінбудівлі РДА та райради у Городку відбулися заходи з нагоди річниці від дня смерті  генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Участь у заходах взяли представники районної та міської влади,   РО «Апостольська Чота», старшокласники городоцьких шкіл, освітяни, громадськість міста.

Голова Городоцької районної ради Володимир Більовський зачитав  рішення Городоцької районної ради від 14.02.2018 року №453 «Про використання прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території  Городоцького району», згідно якого відбулися ці заходи, наголосив на тому, що вперше в історії Городоччини поряд із національним прапором України піднято червоно-чорний прапор  національно-визвольної боротьби українського народу,цього разу з траурною стрічкою, оскільки саме сьогодні виповнюється 68 річниця від дня загибелі  українського політичного та військового діяча генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Спільну панахиду провели священики різних конфесій. Читці прочитали патріотичні вірші. А на завершення  пролунав марш українських націоналістів.