Учні Городоцької ЗОШ №4 готуються до Всеукраїнського конкурсу на екологічну тематику

З цієї нагоди сьогодні під керівництвом вчителя географії Валентини Петрович учні прибули у Городоцьку міську раду. В мерії вони у формі круглого столу поспілкувались із першим заступником міського голови Іваном Процем.

Іван Володимирович розповів дітям про роботу міської ради, про особливості природокористування, правила та законодавчу базу щодо збору та вивезення твердих побутових відходів тощо. Адже саме на цю тему буде цьогорічний традиційний Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім». Минулоріч команда ЗОШ №4 стала переможцем обласного етапу конкурсу, тож вони успішно представили Львівщину в Полтаві на національному етапі, куди їм вдалось потрапити за підтримки мерії. Цього року в агітбригаду юних екологів увійшли Софія Шморгун, Тетяна Костишин, Назар Латушинський, Руслан Сенюра, Аня Лісовська та Уляна Загорбенська.

Нам стало відомо, що готується до цього конкурсу і команда Городоцького НВК №5. Тож бажаємо успіхів усім учням, а про подробиці змагу (у квітні) розповімо після його завершення.