Повідомляємо: щодо необхідності надання дозвільної документації підприємствам, діяльність яких супроводжується викидами в атмосферне повітря забруднюючих речовин

Із листа Городоцької РДА:

На виконання листа департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА від 06.10.2017 № 0403-5063 відповідно за ЗУ «Про охорону навколишнього природного середовища» та ЗУ «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» керівникам підприємств, установ та організацій надіслано листа Городоцької РДА від 13.10.2017р.№02-18/3400 за підписом голови РДА  про те, що підприємства, установи організації та громадяни  - суб’єкти підприємницької діяльності , що здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та діяльність яких пов’язана з впливом фізичних та біологічних факторів на його стан, зобов’язані:

здійснювати організаційно-господарські , технічні та інші заходи щодо забезпечення виконання вимог, передбачених стандартами та нормативами  екологічної безпеки в галузі охорони атмосферного повітря , дозволами на викиди забруднюючих речовин тощо. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснювати  після отримання відповідного дозволу.

З метою усунення порушень чинного природоохоронного законодавства

Є прохання отримати необхідні документи дозвільного характеру т(дозволи на викиди, дозволи на спеціальне водокористування , дозволи у сфері поводження  з відходами та декларації) та про вжиття і заходи для їх отримання повідомляти щомісячно до 5 числа  відділ економічного розвитку і торгівлі  на електронну скриньку: gorodokekonomist@gmail.com

Перелік документів для отримання дозволу на викиди забруднюючих  речовин в атмосферне повітря  стаціонарними джерелами розміщений на  сайті департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА.