Анонс: 19 квітня – Форум професійних майстрів (інформує Городоцький РЦЗ)

 

 

 

Городоцький районний центр зайнятості інформує, що 19 квітня 2018 року об 11.00 у Львівському МЦЗ (м. Львів, вул. Кн. Ольги, 122, ІІ поверх, актова зала) відбудеться Форум професійних майстрів, у рамках якого (за попередньою програмою) заплановано провести:

     презентацію роботодавця «Домова служба»;

     представлення нових сучасних інструментів та обладнання;

     презентацію професій, за якими проводиться навчання у Львівському ЦПТО;

      круглий стіл «Розвиток навиків сервісного обслуговування як шлях подолання кадрових проблем у сфері послуг»;

Захід організовується з ініціативи приватного підприємства «Домова служба» з метою підвищення престижу робітничих професій, роботи майстрів з інструментом, а також інформування учасників про додаткові можливості працевлаштування та отримання достойного заробітку в Україні.

 Запрошуюємо взяти участь безробітних, зайняте населення, підприємців, у тому числі й тих, що започаткували власну справу за сприяння служби зайнятості, інших зацікавлених осіб,  котрі мають професійний досвід або хобі у проведенні ремонтних робіт у сфері будівництва, столярства, ремонту сантехніки або електричних мереж, зварювальних робіт,  ремонті побутової техніки, тренажерів та газового обладнання, мають досвід (можливість) вантажних перевезень, вміють здійснювати аварійне відкриття замків тощо.

 

Відділ взаємодії з роботодавцями

Городоцького РЦЗ

3-23-58